Porozmawiajmy
o współpracy

Skontaktuj się z nami

Szeroki zakres usług dla pojazdów użytkowych

W nowocześnie wyposażonej myjni MARDO mycie pojazdów wykonujemy automatycznie (szczotkami) lub ręcznie. Dbamy o stan każdego elementu pojazdu - począwszy od podwozia i kół, poprzez nadwozie, aż po naczepę i przestrzeń ładunkową.

Myjnia przystosowana jest do pojazdów o dużych gabarytach: nie tylko do samochodów ciężarowych, ale także autokarów i busów.   

Skontaktuj się z nami
W MARDO oferujemy usługi transportu międzynarodowego, naprawę ciężarówek, myjnię

Dlaczego warto zadbać o regularne czyszczenie pojazdów? 

Systematyczne dbanie o czystość samochodów pozwala ograniczyć korozję i spowolnić zużycie poszczególnych elementów. Zapewnia lepsze, bardziej higieniczne warunki do przewożenia ładunków wewnątrz przestrzeni załadunkowej. Wpływa korzystnie także wizerunek przedsiębiorstwa, które umieściło swoje logo na plandekach.

W skrajnych przypadkach zabrudzenie pojazdu może wiązać się z niebezpieczeństwem dla kierowcy (gorsza widoczność) albo ryzykiem otrzymania mandatu (za niewidoczne tablice rejestracyjne lub słabo widoczne światła).   

Skontaktuj się z nami
W MARDO oferujemy usługi transportu międzynarodowego, naprawę ciężarówek, myjnię

Konkurencyjne ceny usług mycia i konserwacji pojazdów

W biznesie liczy się wartość dodana. Dlatego nie tylko czyścimy samochody, ale także kompleksowo dbamy o ich zabezpieczenie. Pamiętamy o wszystkim - np. wszystkie stosowane przez nas środki do mycia nadwozia mają odczyn zasadowy (przyjazny dla lakieru), a także zawierają wosk. Oto pełna lista usług myjni MARDO wraz z aktualnymi cenami:

Autobusy (szampon, wosk)

100 PLN

Samochody ciężarowe (zestawy)

140 PLN

Ciągniki siodłowe – solo

90 PLN

Ciągniki siodłowe + naczepa (plandeka, chłodnia)

140 PLN

Wysokociśnieniowe mycie podwozia: bus, mikrobus

od 199 PLN

Wysokociśnieniowe mycie podwozia: ciężarowy (zestaw)

od 199 PLN

Przykładowa nazwa usługi

55 PLN
Sprawdź również pozostałe nasze usługi